Model współpracy

Gwarantując Państwu jak najwyższy komfort naszych usług, wstępne projektowanie oraz wycenę przeprowadzamy w Państwa domach w umówionym wcześniej terminie.
Dokonanie pomiarów oraz projekt mebli (wraz z wizualizacją) dla naszych klientów jest całkowicie bezpłatne.
Na podstawie wymiarów i rozmowy jaką odbędziemy z Państwem , zostanie wykonana wstępna kalkulacja. Im wymiary będą dokładniejsze, im więcej szczegółów ustalą Państwo podczas tej rozmowy, tym wycena będzie bardziej zbliżona do finalnej ceny.

Projekt i podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu wstępnego i wyceny, projektant dokonuje pełnej inwentaryzacji pomieszczeń. Po dokonaniu pomiarów tworzony jest szczegółowy projekt, który prócz mebli zawiera przyłącza elektryczne i hydrauliczne. Są to niezbędne informacje, które pozwolą na bezproblemowy montaż oraz uchronią Państwa przed dodatkowymi kosztami.
Każdy tworzony przez nas projekt jest indywidualny i wymaga kilku spotkań w celu ustalenia najdrobniejszych detali. Tak powstała dokumentacja i kalkulacja są podstawą do podpisania umowy.

Ustalamy termin realizacji oraz montażu, podpisujemy umowę i przechodzimy do realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od stopnia złożoności projektu i zazwyczaj zajmuje od 2-6 tygodni.

Wycena przez internet

Może być jedynie szacunkowa. Precyzyjna wycena wymaga spotkania i bezpośredniego kontaktu z Państwem w celu omówienia z projektantem szczegółów, które mają wpływ na końcową wartość. Maila z rzutem pomieszczenia z naniesionymi wymiarami oraz opisem określającym Państwa oczekiwania należy przesłać na adres:
stolam@poczta.fm