Model współpracy

Gwarantując Państwu najwyższy komfort usług, oględziny pomieszczeń przeznaczonych do remontu oraz pomiary mebli do wykonania na zamówienie, przeprowadzamy w umówionym wcześniej terminie pod wskazanym przez klienta adresem.

Na terenie miasta Tarnowa i w jego najbliższych okolicach, dokonanie pomiarów oraz wstępna wycena jest bezpłatna.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, za pomiary w dalszych lokalizacjach mogą być naliczone przez nas koszty dojazdu.

Firma też umożliwia klientowi wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub poprzez kontakt e-mail.

Po przekazaniu nam projektów lub dokładnych wymiarów i szczegółów zlecenia, zostanie wykonana w miarę możliwości ,wstępna kalkulacja i szacunkowa wycena usługi.

Precyzyjna wycena wymaga spotkania i bezpośredniego kontaktu z klientem na miejscu realizacji ,w celu omówienia szczegółów ,które maja wpływ na końcową wartość usługi lub projektu.

Na podstawie przekazanych nam informacji (szkicu lub wstępnego projektu) i po za akceptowaniu przez klienta wstępnej wyceny, może być tworzony szczegółowy projekt inwestycji.

Oprócz mebli i materiałów meblowych, kolorystyki ścian i itp. rzeczy ,projekt zawiera informacje o przyłączach elektrycznych i hydraulicznych, które pozwolą na bezproblemowy montaż mebli oraz uchronią klienta przed dodatkowymi kosztami montażowymi.

Każdy tworzony przez nasza firmę projekt jest indywidualny i wymaga do kilku spotkań lub rozmów telefonicznych, w celu ustalenia najdrobniejszych detali dla danego zlecenia.

Tak powstała dokumentacja i kalkulacja jest podstawą do podpisania umowy.

Na tym etapie można też zrezygnować z dalszej współpracy z nami, pozostanie tylko opłata za projekt, który stanie się po uregulowaniu wspomnianej należności własnością klienta.

Po sporządzeniu całej dokumentacji i szczegółów projektu, ustalamy termin realizacji zlecenia który jest uzależniony od terminarzu realizacji wszystkich zleceń zakładu, złożoności projektu i dostępności materiałów.

Po zakończeniu prac produkcyjno-warsztatowych, umawiamy z klientem dogodny dla niego termin transportu i montażu mebli lub innych naszych wyrobów.

Jeżeli my realizujemy zlecenie lub klient podpisuje z nami umowę wykonania danej usługi, warto pamiętać że koszty transportu, pomiaru i projektu są całkowicie bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy

Zakład Stolarsko-Remontowy “STOLAM’
tel.501 800 960
e-mail: stolam@poczta.fm